Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Окупанти обстріляли мирних мешканців на Луганщині

Проросійські бойовики щодня обстрілюють містечко Золоте, що на Луганщині. Воно утворилося з декількох селищ та поділене на п'ять частин. Чотири з них – під контролем української армії, і лише Золоте-5 окуповане російськими терористами.

 Саме в нього російські найманці щодня стріляють. За п'ять років війни верхні поверхи будинків майже повністю знищені.

Проте тут ще продовжують жити люди. Деякі з них навіть навчилися розрізняти калібри та напрямок стрільби. Мешканка Золотого Ірина наголосила, що навіть дитина це може розрізнити. 

Жінка не може виїхати з містечка, адже немає куди, тому вона змушена кожної ночі ховатися від обстрілів у квартирі. 

Зазвичай стаю біля вхідних дверей, або там, де немає вікон. А де можна сховатися? Вони звідусіль обстрілюють. От і залишається або біля дверей, або у дальньому кутку, – розповіла Ірина.

Українські армійці наголосили, що ворог дуже часто стріляє хаотично, проте розуміє по чому б'є.

Окупанти обстрілюють Золоте кожен день Окупанти обстрілюють Золоте кожен день

Військовослужбовець ЗСУ Денис родом з Луганщини, тому війна за свою землю для нього ближче, ніж для будь-кого.

Загалом я не шкодую, що пішов служити за контрактом. До обстрілів вже звик. Такі гучні звуки ми чуємо кожен день, – зазначив Денис.

Український захисник Український захисник

Наші солдати готові до будь-яких провокацій ворога, тому їх зброя завжди почищена та заряджена.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту