Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Окупанти гатять: за добу на окупованому Донбасі пролунало понад 400 вибухів

Окупанти гатять: за добу на окупованому Донбасі пролунало понад 400 вибухів

Спеціально моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні констатувала різке збільшення кількості порушень режиму припинення вогню на окупованому Донбасі. За минулу добу було приблизно 430 вибухів.

Для порівняння – попередньої доби СММ зафіксувала 30 вибухів, йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

У Донецькій області більшість порушень режиму припинення вогню, у тому числі близько 60% від загальної кількості вибухів, зафіксовано в районі населених пунктів Світлодарськ та Горлівки.

У Луганській області місія також констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню. Тож СММ зафіксувала 5 вибухів, дещо менше у порівнянні з попередньою добою (15 вибухів). Окупанти активізувалися в районі населеного пункту Попасна.

Спостерігачі ОБСЄ також зафіксували пошкодження на будівлі школи в Золотому-5 (Михайлівці) і житлових будинках у Первомайську, а також свіжі воронки від розриву снарядів у Слов'яносербську.

карта окупованих територій Карта окупованих територій у Донецькій і Луганській областях?

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту