Сьогодні
Середа 19 Грудня 2018

Офіційно: Apple Pay запрацював в Україні

Офіційно: Apple Pay запрацював в Україні

17 травня популярний у світі сервіс платежів Apple Pay почав роботу в Україні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Сервісом зможуть скористатись клієнти "Приватбанку".

Запуск Apple Pay – це ще один показник того, що наш ринок є привабливим для провідних світових інноваційних компаній, – заявив Данилюк.

Цей сервіс дозволить проводити платежі онлайн, використовуючи лише смартфон.

Інформація про те, що "Приватбанк" першим в Україні запустить Apple Pay раніше з'явилась у ЗМІ з посиланням на джерела.

Що таке Apple Pay? Це платіжна система, яка дозволяє здійснювати оплату товарів у магазинах безконтактним способом використовуючи ваш смартфон (ви просто прикладаєте його до терміналу). Користувачі смартфонів від Apple можуть користуватися сервісом в 27 країнах.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту