Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Одна із псевдореспублік Кремля запровадила безвіз для іноземців під час ЧС-2018

Одна із псевдореспублік Кремля запровадила безвіз для іноземців під час ЧС-2018

Під час Чемпіонату світу з футболу, який незабаром стартує у Росії, для громадян іноземних держав діятиме безвізовий режим, проте не у самій РФ, а у ніким невизнаній Абхазії.

Про це заявив так званий "президент" псевдореспубліки Рауль Хаджимба та підписав відповідний указ, передає його прес-служба.

Зауважимо, що безвізовий режим діятиме лише для тих іноземців, якій здійснюватимуть візити на окуповану територію з туристичною метою, щоправда документ не розповсюджується на громадян Грузії.

У зв'язку з проведенням на території Російської Федерації Чемпіонату світу з футболу: 1) Дозволити з 15 червня по 1 серпня 2018 року іноземним громадянам в'їзд до республіки "Абхазія" з туристичною метою без отримання візи через пункти пропуску на "абхазо-російському державному кордоні". 2. Призупинити з 15 червня по 1 серпня 2018 року дію підпунктів 1 і 2 пункту 1 указу "президента" республіки "Абхазія" "Про встановлення безвізового в'їзду в Республіку Абхазія окремих категорій іноземних громадян" від 30 червня 2016 року, – мовиться в указі.

До слова, так званий президент республіки "Абхазія" Рауль Хаджимба буде присутнім на церемонії відкриття російського Чемпіонату світу з футболу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту