Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Одна історія. Які неймовірні історії пов'язані з найсекретнішим місцем у США

Дослідження НЛО, що зазнало катастрофи, досліди над інопланетянами, здійснення подорожей в часі, місце засідання світового уряду та інші неймовірні історії та здогадки у тому ж дусі – усі ці так звані "теорії змови" пов’язані з найвідомішою секретною військовою базою США, яка отримала назву "Зона 51".

Історія бази бере початок з 40-х років минулого століття. Точна дата її створення невідома, а розголосу секретний об’єкт набув після події, яка мала місце у 1947 році. Цей епізод увійшов в історичні хроніки під назвою "Розвельський інцидент", саме він привернув увагу до «Зони 51».

Йдеться про міфічне падіння НЛО біля міста Розвел в штаті Нью-Мексико в липні 1947 року. Уламки невідомого об’єкта начебто виявив тоді місцевий фермер. За його словами, шматки невідомого об’єкта були зроблені з матеріалу, який нагадував фольгу, і при спробі будь-якої деформації приймав попередню форму.

Історія про падіння НЛО, що пов'язана з базою Історія про падіння НЛО, що пов'язана з базою "Зона 51"

Через декілька днів після цього відкриття командування бази підтвердило пресі, що йшлося про так званий "літаючий диск", який зазнав катастрофи. Військові зібрали всі уламки і оприлюднили офіційну версію про те, що це всього лиш залишки метеозонду.

Пізніше у 1978 році майор Джессі Марселя, який брав участь у розслідуванні тих подій, заявив, що військові приховали виявлений інопланетний космічний корабель. Після цього інтерв’ю про "Розвельський інцидент" заговорили з новою силою. Знаходилися "свідки", які стверджували, що, окрім НЛО, бачили й представників позаземної цивілізації. Кількість міфічних інопланетян змінювалася від двох до чотирьох, відповідно до свідчень різних людей. Проте сам опис прибульців дивним чином збігався.

"Свідки" стверджували, що бачили інопланетян

Вже в 90-ті роки ця тема настільки засіла у свідомості громадян, що навіть конгресмени США почали подавати офіційні запити з вимогою нарешті пояснити, що ж все-таки відбулося біля Розвела влітку 1947 року. Аж у 1994 році військово-повітряні сили США опублікували офіційний звіт про ті події. У ньому була дещо уточнена попередня версія про знайдені залишки так званого "літаючого диска".

Представники секретної бази й надалі дотримувалися версії про залишки метеозонду, проте цього разу вони додали, що цей пристрій був спроектований і запущений в рамках програми "Могул", завданням якої була розвідка випробування Радянським Союзом атомної зброї, що повністю пояснювало у той час засекреченість та нерозголошення про знайдений об’єкт.

Фото секретною бази Фото секретною бази "Зона 51"

Проте така версія не задовільнила не всіх, й у народі й до сьогодні багато хто вважає, що уряд, отримавши доступ до інопланетних технологій, евакуював уламки літаючого об’єкта разом із його екіпажем на базу "Зони 51", де і проводив свої досліди над знахідкою. Ці здогадки підсилював і той факт, що Пентагон ще донедавна відмовлявся визнавати існування секретної бази, і офіційно заявив про неї лише у 2013 році.

На сьогодні історії про "Зону 51" лягли у сюжети багатьох книг, фільмів і серіалів. На основі цих фактів розробляють комп’ютерні ігри. І хоч влада все-таки спробувала пояснити мету створення та існування цієї бази, багато хто й до нині не може попрощатися із міфом про невідоме, який створювався і підтримувався десятиліттями.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту