Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Один український військовий поранений на Донбасі 15 листопада – штаб

Один український військовий поранений на Донбасі 15 листопада – штаб

Один український військовий поранений на Донбасі 15 листопада, повідомляє штаб української воєнної Операції об’єднаних сил. У штабі зазначили, що 15 листопада підтримувані Росією бойовики вісім разів порушили режим припинення вогню.

Один український військовий поранений на Донбасі 15 листопада, повідомляє штаб української воєнної Операції об’єднаних сил.

У штабі зазначили, що 15 листопада підтримувані Росією бойовики вісім разів порушили режим припинення вогню.

В угрупованні «ДНР» заявляють про обстріл українськими військовими села Спартак. Бойовики «ЛНР» не повідомляють про бойові дії 15 листопада.

Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі домовилася про чергове перемир’я, починаючи з півночі 29 серпня. Рішення ухвалили у зв’язку з початком навчального року. Однак в перші ж години ОБСЄ зафіксувала порушення домовленостей.

Раніше схожі режими тиші також не дотримувалися, сторони звинувачували в порушеннях одна одну.

Унаслідок російської гібридної агресії на сході України з квітня 2014 року в регіоні, за даними ООН, загинули понад 10 тисяч людей іще станом на кінець 2017 року – відтоді нових даних не оголошували.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту