Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

ООН оцінила глобальне економічне зростання у 2017 році на рівні трьох відсотків

У 2017 році зростання глобальної економіки склало 3 відсотки, йдеться у щорічній доповіді ООН від 11 грудня. Це рекордний показник за період після 2011 року, чому сприяло стійке зростання в декількох розвинутих країнах, а також вихід з рецесії Аргентини, Бразилії, Нігерії та Росії.

У 2017 році зростання глобальної економіки склало 3 відсотки, йдеться у щорічній доповіді ООН від 11 грудня. Це рекордний показник за період після 2011 року, чому сприяло стійке зростання в декількох розвинутих країнах, а також вихід з рецесії Аргентини, Бразилії, Нігерії та Росії. У найближчі два роки, очікують експерти, світова економіка буде рости такими ж темпами.

Підйом також підкріплюється пожвавленням світової торгівлі і поліпшенням інвестиційних умов.

Як вважають в ООН, зростання світової економіки створює можливості для вирішення довгострокових проблем, зокрема, зміни клімату, ліквідації соціальної нерівності і усунення інституційних перешкод на шляху розвитку.

Заступник генерального секретаря ООН з економічних і соціальних питань Лю Чженьмін назвав зростання «довгоочікуваною ознакою більш здорової економіки», але попередив, що це «може принести екологічні витрати», зокрема, зростання викидів парникових газів, які були протягом декількох років не надто масштабними через послаблення глобальної економіки.

У доповіді ООН йдеться, що економіка країн Центральної Азії буде рости швидше, ніж в інших країнах СНД. Рівень інфляції в цих країнах в 2017 році варіювався від практично нульового у Вірменії до двозначних показників зростання цін в Україні та Азербайджані. У Росії зниження цін на продовольство зменшило інфляцію до рекордно низького рівня.

«У 2017 році Східна і Південна Азія становили майже половину глобального зростання, оскільки обидва регіони продовжують стрімко розвиватися… Тільки китайська економіка сприяла приблизно третині глобального зростання протягом року», – йдеться в повідомленні.

Економіки, що розвиваються, як і раніше, є основними рушійними силами глобального зростання, наголосили в ООН.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту