Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

ОБСЄ заявила про 6,6 тисяч порушень режиму тиші впродовж тижня

ОБСЄ заявила про 6,6 тисяч порушень режиму тиші впродовж тижня

1-7 ? 6,6 .

Упродовж тижня 1-7 жовтня спостерігачі ОБСЄ зафіксували в зоні ООС понад 6,6 тис. порушень режиму припинення вогню

Про це повідомляє у Twitter прес-служба ОБСЄ.

"Минулоготижня СММ ОБСЄ зафіксувала 6600+ порушень режиму тиші, а за 2018 рік - понад 218 тис. У будинках немає світла, водночас нічне небо освітлюють трасуючі снаряди і вибухи", - йдеться у повідомленні.

Раніше ОБСЄ повідомила про 3 загиблих і 2 поранених дітей упродовж указаного тижня. В ОБСЄ зазначили, що загибель і поранення дітей сталися в один день поблизу Горлівки та Старомихайлівки. Загалом спостерігачі зафіксували упродовж поточного року загибель або поранення вже 28 дітей і майже 200 інших цивільних. #Хуг: Вони обіцяли припинити стріляти, але «всеосяжного режиму припинення вогню» не досягнуто. Мин.тижня #СММ #ОБСЄ зафіксувала 6600+ порушень режиму тиші, а за 2018 р.— >218 000. У будинках немає світла, водночас нічне небо освітлюють трасуючі снаряди і вибухи. — OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 12 октября 2018 г. Хуг: Ця група була створена занадто пізно для 5 дітей, троє з яких загинули, а двоє дістали поранення біля Горлівки і Старомихайлівки в один і той самий день, а також ще для 24 дітей, загиблих та поранених цього року, і майже 200 інших цивільних жертв, зафіксованих у 2018 році. — OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 8 октября 2018 г. #Хуг: Через неповне виконання сторонами своїх обіцянок відвести озброєння, провести розмінування, розвести сили та засоби і припинити вогонь цього року загинули або отримали поранення 28 дітей та майже 200 інших невинних жертв серед цивільного населення. #ЖоднихЦивільнихЖертв pic.twitter.com/30lgOI32qL — OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 12 октября 2018 г.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту