Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Новоспечений російський депутат Монсон задушив свого суперника у бою

Новоспечений російський депутат Монсон задушив свого суперника у бою

Боєць змішаних єдиноборств і член ради депутатів підмосковного Красногорська Джефф Монсон у рамках святкування Дня округу провів бій проти представника США Тіма Сільвії.

Відповідне відео з’явилося у мережі.

Зауважимо, що саме протистояння тривало близько п’яти хвилин і завершилося після задушливого прийому Монсона.

"Бій пройшов за правилами UFC, раунд тривав п'ять хвилин. Я – дуже радий, і це велика честь, що до нас приїхав Тім Сильвія, ми є давніми друзями. Після свята на нас чекає вечеря, поспілкуємося про майбутнє", – зауважив парламентар у коментарі одному з російсбкиї ресурсів.

Посіпака Путіна Монсон провів бій у Красногорську: відео 

Нагадаємо, у 2017 році окупаційна влада Луганщини видала Джеффу Монсону так званий "паспорт", а за деякий час боєць отримав ще й російське громадянство. Також у 2018 році він став депутатом міського парламенту підмосковного Красногорська від партії "Єдина Росія".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту