Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Новий голова парламенту Венесуели готовий оголосити себе президентом замість Мадуро

Новий голова парламенту Венесуели готовий оголосити себе президентом замість Мадуро

, . , ,

Про готовність тимчасово перебрати на себе повноваження президента країни заявив керівник Національної асамблеї Венесуели, опозиціонер Хуан Гуайдо. Утім, він визнав, що для цього йому потрібна підтримка народу

Таку заяву очільник венесуельського парламенту зробив у п'ятницю, 11 січня 2018 року, наступного дня після того, як Мадуро розпочав другий термін на посту глави держави, передає DW.

"Конституція дає мені право взяти на себе повноваження президента республіки, щоб призначити вибори, але я потребую підтримки громадян", - сказав опозиційний політик.

Опозиціонер також визнав, що йому не обійтися без підтримки з боку армії та допомоги міжнародної спільноти. Нині Національна асамблея Венесуели оголошена чинною владою країни поза законом.

Гуайдо назвав Мадуро "узурпатором", додавши, що в цьому "вже ніхто не сумнівається". Окрім того, опозиційний політик закликав населення до масових акцій протесту 23 січня по всій країні.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту