Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Нова гонка озброєнь з Росією вже почалася, - Держдеп

Нова гонка озброєнь з Росією вже почалася, - Держдеп

,

Заступник держсекретаря США Андреа Томпсон заявила, що гонка озброєнь з РФ вже почалася

Про це Томпсон заявила в інтерв'ю DW, коментуючи виробництво росіянами ракети 9М729, характеристики якої порушують Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності.

"Росія вже поставила на озброєння ці ракетні системи. Так що гонка вже почалася. Росіяни явно порушують угоду, і саме вони почали так звану гонку озброєнь", - заявила Томпсон.

Дипломат додала, що 2 лютого закінчується термін ультиматуму, пред'явленого Вашингтоном Москві, і США призупинять свою участь у договорі на шість місяців.

"Протягом цього часу Росія може повернутися до договору. Але це звільняє нас від зобов'язань, так що ми зможемо займатися дослідженнями і розробкою систем, аналогічних тим, які зараз поставлені Росією на озброєння", - сказала Томпсон. Нагадаємо, Вашингтон почне процес виходу з Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД) 2 лютого. Раніше США звинуватили Росію в порушенні цього договору і заявили про майбутній вихід з угоди. Президент Путін у відповідь пригрозив створенням нових видів ракетної зброї, якщо США відмовляться від ДРСМД. Переговори між Росією і США про майбутнє договору щодо ліквідації ракет середньої і меншої дальності, що проходили в Женеві 15 січня, закінчилися безрезультатно.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту