Сьогодні
Субота 23 Червня 2018

Німці серйозно вивчають доповідь ЦРУ щодо путінських хакерів

Німці серйозно вивчають доповідь ЦРУ щодо путінських хакерів

У Берліні викликає занепокоєння загроза хакерських атак в ході передвиборної кампанії в Німеччині, які проводилися у США.

"Ми дуже серйозно сприймаємо небезпеку кібератак", – заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт, повідомляє "Німецька Хвиля".

Читайте на УкропНьюс: Путін не полетить на інавгурацію Трампа

За його словами, Берлін вивчає доповідь американських спецслужб, в якому стверджується, що російський президент Володимир Путін особисто розпорядився провести кампанію кібератак з метою вплинути на результати президентських виборів в США.

У той же час уряд ФРН усвідомлює, можливість спроб Москви вплинути на громадську думку будь-якої із сусідніх країн. Тому влада Німеччини працюють над поліпшенням засобів боротьби проти подібних нападів.

Читайте також на УкропNews: Папа Римский обеспокоен сложной гуманитарной ситуацией на Донбассе

Нагадаємо, 5 січня американські спецслужби представили чинному президенту США Бараку Обамі звіт про кібератаки, вироблених в період передвиборної гонки. За їхніми даними, хакери діяли під керівництвом високопоставлених російських чиновників. Обама, у свою чергу, попередив про можливе вторгнення російських хакерів в системи тих європейських країн, в яких незабаром мають відбутися вибори. Як відомо, у Німеччині восени 2017 року пройдуть вибори в бундестаг. Крім того, за повідомленням Financial Times, сервери Європейської комісії атакували в минулому році 110 раз.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту