Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Ніхто із місії не виживе – вчені зробили страхітливий прогноз щодо експедиції на Марс

Ніхто із місії не виживе – вчені зробили страхітливий прогноз щодо експедиції на Марс

Науковці Європейського космічного агентства заявили, що людина провалить місію на Марс. Вчені переконані, що місія на Червону планету стане для астронавтів останньою.

Про це сказано у доповіді ESA (European Space Agency), передає styler.rbc.ua.

Так, на думку вчених, за перші 6 місяців польоту екіпаж космічного корабля отримає на 60% більше радіації, ніж за всю їхню професійну кар'єру.

Науковці проекту ExoMars провели експерименти на тваринах. І ході процесу з’ясували, що дози радіації, які накопичаться в організмі астронавтів у відкритому космосі, будуть в кілька сотень разів більшими, ніж кількість радіації, за той же час перебування на Землі.

При цьому ефективного захисту від радіації в космосі досі не створено. Тож накопичена радіація в організмі космонавтів може призвести до утворення злоякісних пухлин практично до 100%.

Це просто вб’є більшу частину експедиції. А хто зможе вижити в дорозі, то помре вже на поверхні Марса.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту