Сьогодні
Понеділок 24 Вересня 2018

Невідомий кинув вибухівку у посольство США в Чорногорії, а потім підірвав себе

Невідомий кинув вибухівку у посольство США в Чорногорії, а потім підірвав себе

Невідома особа кинула вибуховий пристрій у будівлю посольства США у столиці Чорногорії Подгориці Про це повідомляють представники уряду Чорногорії та США, передає видання Reuters. За інформацією чорногорських посадовців, близько опівночі людина, ймовірніше за все, кинула гранату в будівлю посольства, після чого одразу ж підірвала себе і загинула.

Невідома особа кинула вибуховий пристрій у будівлю посольства США у столиці Чорногорії Подгориці

Про це повідомляють представники уряду Чорногорії та США, передає видання Reuters.

За інформацією чорногорських посадовців, близько опівночі людина, ймовірніше за все, кинула гранату в будівлю посольства, після чого одразу ж підірвала себе і загинула. 

Наразі правоохоронці намагаються встановити, ким був нападник. Як розповів фотограф видання Reuters,  поліцейські автомобілі заблокували вулицю, а на будівлі посольства поки не видно ушкоджень. 

Речниця Державного департаменту США Хезер Науерт підтвердила інформацію про вибух та зауважила, що зараз перевіряється інформація щодо можливих постраждалих серед працівників посольства. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 23 Вересня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту