Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Неспокій у Африці: Армія Зімбабве захопила державну телерадіокомпанії

У столиці Зімбабве Хараре військові зайняли приміщення штаб-квартири та взяли під контроль державну телерадіокомпанію ZBC.

Як повідомляє Reuters, солдати жорстоко поводилися з деякими працівниками компанії, поки здійснювали захоплення.

Щоправда, дещо згодом військові запевнили весь персонал, який перебував у приміщенні, що турбуватися не слід, оскільки армія прибула для охорони його систем та інформаційного сайту.

Зауважимо, що телерадіомовна корпорація Зімбабве ZBC транслює два телеканали та чотири радіостанції.

Як передає BBC, військові заявили про початок "полювання на злочинців". За їхніми словами, такі дії не є переворотом, а лише спробою нормалізувати ситуацію в країні.

"Ми хочемо запевнити нації, що його величність президент і його родина наразі перебувають у повній безпеці. Ми гарантуємо їхній захист" – заявив чоловік у військовій формі на головному телеканалі країни.

Після захоплення ТРК у Харарі пролунали три вибухи та постріли як з автоматичної зброї, так і артилерії, пише Sky News.

Як повідомляють користувачі у соцмережах, військова техніка на підступах до міста почала з’являтися ще 14 листопада. Крім того, вони викладали відповідні фото та відео.

Зімбабве, переворот, зброя, армія Військова техніка на підступах до ХарареЗімбабве, переворот, зброя, армія Військова техніка на підступах до Хараре Військова техніка на підступах до Хараре Looks like the army in Zimbabwe ready to take over the country. Guy in vjdeo saying the war has started @cnnbrk @BBCBreaking pic.twitter.com/HaoT9IMvgs

— King Kays (@KevMad3003) November 14, 2017 У зв'язку із ситуцацією посольство США в Харарі закрило свою будівлю і рекомендувало громадянам не залишати будинки через "політичну невизначеність".

Due to ongoing uncertainty in Zimbabwe, the U.S. Embassy in Harare will be minimally staffed and closed to the public on November 15. Embassy personnel will continue to monitor the situation closely. @StateDept

— U.S. Embassy Harare (@usembassyharare) November 15, 2017 Аналогічну заяву опубліковало і посольство Великобританії, посилаючись на повідомлення про "незвичайну військову діяльність".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту