Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Неможливо робити вигляд, що все добре, - Луценко хоче аудиту НАБУ

Неможливо робити вигляд, що все добре, - Луценко хоче аудиту НАБУ

,

На думку керівництва Генпрокуратури, Національне антикорупційне бюро не демонструє результатів роботи

Про це в ефірі одного з каналів заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає "Укрінформ".

Він назвав безглуздим протистояння між Бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. На його думку, голова НАБУ Артем Ситник та керівник САП Назар Холодницький  мають знайти "спосіб спілкування і роботи заради суспільного інтересу".

"Хто б і як до кого не ставився з силових структур, вони повинні у співпраці домагатися суспільного результату. Ніхто старшим у будинку не може бути. Старшим є тільки закон, а керівники повинні спілкуватися", - наголосив Луценко. 

За словами генпрокурора, ефективність Ситника, як голови НАБУ, можна оцінити у єдиний спосіб - провести відкритий, об'єктивний аудит роботи цих двох структур.

"Якщо справа дійсно персонально у Ситнику, значить треба цю проблему вирішувати. Якщо питання є, скажімо, до законності функціонування механізму, напевно, треба поправити. Але далі робити вигляд, що все добре вже неможливо", - підсумував Луценко. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту