Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

"Не оцінюйте мої вчинки": чоловік Ані Лорак заговорив після зради

"Не оцінюйте мої вчинки": чоловік Ані Лорак заговорив після зради

Чоловік української співачки Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджіолу, якого напередодні папараці "спіймали" в нічному клубі Києва в обіймах іншої жінки Яни Беляєвої, вперше заговорив після зради дружині.

На своїй сторінці в Instagram у сторіз Мурат Налчаджіоглу опублікував картинку з цитатою, ніби коментуючи сімейну драму.

"Не оцінюйте мої вчинки, думки і почуття, зі своєї точки зору. Ви не знаєте навіть половини того, що відбувається всередині мене", – заявив Налчаджіолу.

мурат налчаджіоглу Скріншот з Instagram Мурата Налчаджіолу

  Допис, поширений SUPER (@super.ru) 30 Лип 2018 р. о 1:20 PDT

Нещодавно Мурата помітили у Києві в караоке-клубі з незнайомою брюнеткою. Чоловік погладжував супутницю по стегні та ніжно обіймав за талію. Незнайомку звати Яна Бєляєва і з Налчаджіолу вони знайомі давно. Як з’ясували ЗМІ, це були не перші походеньки чоловіка Ані Лорак. Так, джерела StarHit розповіли, що неодноразово бачили Мурата у компанії інших жінок, а також під дією заборонених препаратів. Крім того, знайомі співачки розповіли, що турок почав "гуляти" одразу після одруження, повідомляє видання KP.RU. Зраду чоловіка Ані Лорак вирішив прокоментувати її батько Мирослав Куєк. Він розповів, що самого відео не бачив, однак вважає, що ЗМІ драматизують у цій ситуації і наголосив, що у них "все нормально". Крім того, підтримали бізнесмена і працівники клубу, які знайомі з ним.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту