Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Назвали спосіб, який знизить смертність від раку грудей на 60%

Назвали спосіб, який знизить смертність від раку грудей на 60%

Британські онкологи з Лондонського університету королеви Марії встановили, що скринінг раку грудей дозволяє знизити рівень смертності від захворювання на 60%.

Про це пише EurekAlert!.

У дослідженні брали участь понад 52 тисячі жінок зі Швеції у віці 40–69 років.

Вчені за ними спостерігали впродовж майже 40 років.

Який спосіб знизить смертність від раку грудей на 60% Який спосіб знизить смертність від раку грудей на 60%

Результати дослідження показали, що у жінок, які брали участь в програмі скринінгу раку молочної залози, ризик смерті від захворювання був знижений на 60% протягом 10 років після постановки діагнозу і на 47% протягом 20 років.

Таким чином, вчені зазначають, що регулярні обстеження дозволяють виявити рак грудей на більш ранніх стадіях, що значно підвищує виживаність пацієнтів.

Регулярні обстеження дозволяють виявити рак грудей на більш ранніх стадіях Регулярні обстеження дозволяють виявити рак грудей на більш ранніх стадіях

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту