Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Назвали регіони, де Путін отримав найбільше голосів: цікаві дані

Назвали регіони, де Путін отримав найбільше голосів: цікаві дані

У чотирьох регіонах РФ та в окупованому Криму Володимир Путін за результатами голосування на президентських виборах отримав більше 90% голосів виборців, які прийшли на дільниці.

Про це повідомляє РІА "Новости".

Найвищий результат, за останніми попередніми даними, у Путіна в Кабардино-Балкарії. Тут за нього на момент підрахунку 95% голосів проголосували 93,48% тих, хто прийшов на виборчі дільниці.

На другому місці – окупований Крим – 92,16% голосів. Зазначимо, вибори на півострові не визнає ані Україна, ані Євросоюз.

Окрім того, чимало голосів вдалося зібрати Путіну в Тиві, Дегестані та Якутії.

Нагадаємо, вибори президента пройшли в Росії в неділю, 18 березня. Чинний глава держави Володимир Путін набирає 76,56% голосів після обробки даних 95% протоколів дільничних комісій, випливає з даних ЦВК РФ. Україна введе санкції проти осіб, причетних до організації виборів президента Росії у Криму.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту