Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Назвали 5 найнебезпечніших дешевих продуктів харчування

Назвали 5 найнебезпечніших дешевих продуктів харчування

Фахівці зі Всесвітньої організації охорони здоров'я склали список небезпечних для організму людини недорогих продуктів.

Найбільш шкідливими є дешеві ковбаси і сосиски. Це очевидно, адже чим нижча їхня вартість, тим менше у них м'яса і більше небезпечних токсичних канцерогенів, передає Ukrhealth.

Далі у списку – недорогі напівфабрикати і консерви. Зі слів експертів, у такі продукти додають фосфати і трансжири. А в консервованій рибі через окислення банки, зробленої з дешевих матеріалів, можуть почати виділятися важкі метали, також дуже небезпечні для організму.

Дієтологи не рекомендують вживати і занадто дешеві сири, адже більшість з них містить маргарин, а не молоко. А це може негативно вплинути на серцево-судинну систему.

via GIPHY

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту