Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Настя Каменських та Потап разом відпочивають у Майамі: фото

Настя Каменських та Потап разом відпочивають у Майамі: фото

В жовтні 2017 року популярний український дует "Потап і Настя" оголосили, що беруть паузу у спільній кар’єрі. Кожен із виконавців почав роботу над сольними проектами, проте вони й досі спілкуються та проводять разом час на відпочинку.

Настя Каменських та Потап наразі відпочивають на узбережжі Флориди. Разом із ними також відпочивають Олексій Завгородній, Надя Дорофєєва та Володимир Дантес.

Допис, поширений Настя Каменских (@kamenskux) 11 Січ 2018 р. о 2:28 PST

Допис, поширений Настя Каменских (@kamenskux) 12 Січ 2018 р. о 1:45 PST

Допис, поширений Настя Каменских (@kamenskux) 13 Січ 2018 р. о 6:42 PST

Проте зірки поїхали не тільки відпочивати, а й працювати над новим матеріалом. Зокрема, Потап анонсував вихід нових пісень та кліпу, який знімають саме у Флориді.

Допис, поширений Oleksii Potapenko (@realpotap) 11 Січ 2018 р. о 8:29 PST

Допис, поширений nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) 13 Січ 2018 р. о 9:02 PST

Допис, поширений nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) 10 Січ 2018 р. о 11:31 PST

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту