Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Насіров просив повернути йому паспорт, бо хотів поїхати у Давос

Насіров просив повернути йому паспорт, бо хотів поїхати у Давос

, ,

Колишнього очільника ДФС, начебто, запросили на Всесвітній економічний форум у Давосі як кандидата у президенти

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook.

"Стороною захисту у судовому засіданні подано клопотання про повернення обвинуваченому паспорту для виїзду за кордон, мотивуючи це "...запрошенням для участі у Всесвітньому економічному форумі в м. Давосі, Швейцарської Конфедерації як кандидата в Президенти України, суспільного та політичного лідера", - йдеться у повідомлені.

Водночас, адвокати Насірова не надали інформацію про те, хто саме запросив його у Давос. Так само відсутнє у матеріалах справи і саме запрошення на форум.

Суд у задоволенні клопотання відмовив.  

Нагадаємо, що ЦВК зареєструвала Насірова кандидатом у президенти.

 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту