Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Насамперед це укріпить незалежність: у НАТО розповіли, що наблизить Україну до членства

Насамперед це  укріпить незалежність: у НАТО розповіли, що наблизить Україну до членства

12 липня у Брюсселі відбулася зустріч українського Президента Петра Порошенка та генерального секретаря НАТО Єнса Столбенгера. Під час неї наголосили, що Росія має вивести свої війська з України, припинити обстріли і звільнити політв'язнів.

12 липня у Брюсселі обговорюють українське питання. Президент України наголосив, що інтеграція в Альянс є для нашої країни одним із найбільших пріоритетів. Саме тому процес модернізації України на всіх рівнях триває.

І об'єднання стане найкращою відповіддю на російську пропаганду. Столтенберг наголосив: якщо наша країна прагне вступити до НАТО, їй треба сконцентруватися на реформах.

Зараз основне – це проведення реформ в Україні. Ви досягаєте значного прогресу. І я закликаю вас не зменшувати обертів, бо саме це наблизить Україну до НАТО. Та насамперед це допоможе укріпити вашу незалежність та демократію, – зазначив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Ми вважаємо, що станемо важливим союзником для НАТО. Ми ні в кого не просимо дозволу, ми маємо право бути членом організації, це суверенний вибір України", – наголосив Президент України Петро Порошенко.

Відео виступу Генсека НАТО та Президента України

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Франції Еммануелем Макроном у рамках робочого візиту до Брюсселя в рамках саміту НАТО. Український та французький глави держав обговорили безпекову ситуацію на Донбасі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту