Сьогодні
Понеділок 15 Жовтня 2018

Нардеп від БПП продав за 8,49 мільйона гривень елітну квартиру, яку в цей день отримав за 1 гривню

Народний депутат від БПП Руслан Сольвар за один день зумів отримати квартиру площею у 130 метрів квадратних у Києві на вулиці Олеся Гончара лише за одну гривню, та одразу ж продати її за 8,5 мільйона гривень.

Квартиру за одну гривню депутат отримав від своєї матері Марії. А продав її за 8,49 мільйона гривень підприємцю Володимиру Тонкогляду. Про це йдеться у змінах до декларації депутата.

Окрім цієї квартири, за таку ж суму – одну гривню – Руслан Сольвар отримав і житловий будинок на 59 метрів квадратних у Піщанському районі на Вінниччині.

Варто додати, що 82-річна мати Сольвара – Марія, у минулому вчителька, – володіє нерухомістю загальною вартістю щонайменше 36 мільйонів гривень. Зокрема, вона володіє квартирами бізнес-класу у Києві, будинками в закритому котеджному містечку біля Києва та декількома офісними приміщенням. Більше про неї та її сина – дивіться у розслідуванні програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту