Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

"Нафтогаз" наповнює бюджет: скільки податків сплатила держкомпанія

"Нафтогаз" наповнює бюджет: скільки податків сплатила держкомпанія

За 10 місяців "Нафтогаз" сплатив до державного бюджету близько 103 мільярдів гривень, а це 17% від всіх бюджетних надходжень.

Про це глава держкомпанії Андрій Коболєв написав у Facebook.

За його словами, наповнювати бюджет – одна із основних функцій державних енергетичних компаній в усьому світі і "Нафтогаз" ефективно виконує, незважаючи на захмарний рівень нерозрахунків з боку штучних та непрозорих посередників — Облгаззбутів – між нами та кінцевим споживачем – населенням України.

Основним джерелом, що компенсує нерозрахунки за реалізований на таких посередників газ, є доходи від діяльності з транзиту газу, які включають як звичайні доходи, так і виграш в Стокгольмському арбітражі, – зазначив Коболєв.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов'язав російського монополіста "Газпром"доплатити НАК "Нафтогаз України" 4,63 мільярда доларів за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту. Враховуючи борги "Нафтогазу", російський монополіст має сплатити 2,56 мільярда доларів українській компанії. Згодом стало відомо, що за такий успіх наглядова рада компанії ухвалила рішення про виплату премії усім дотичним до перемоги вигляді 1% від виграної суми.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту