Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

На українців очікує осіннє потепління, - прогноз синоптика

На українців очікує осіннє потепління, - прогноз синоптика

Починаючи з середи і до кінця тижня в Україні утримається комфортна і тепла для жовтня погода Про це в ефірі Еспресо. TV розповіла синоптик Наталка Діденко.

Починаючи з середи і до кінця тижня в Україні утримається комфортна і тепла для жовтня погода

Про це в ефірі Еспресо.TV розповіла синоптик Наталка Діденко.

Вона зазначила, що сьогодні в Україні хмарно, однак суттєвих дощів не буде. А вже завтра і протягом всього тижня погоду в Україні визначатиме антициклон під назвою "Віктор".

В результаті в країні стане більш сухо, повітря прогріється і температура підвищиться на кілька градусів.

Зокрема, у Києві протягом наступних днів потеплішає до 15-17 градусів.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту