Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

На українському підручнику з'явився актор Бенедикт Камбербетч: фото

На українському підручнику з'явився актор Бенедикт Камбербетч: фото

На обкладинці українського підручника із зарубіжної літератури для 10 класу з'явилося зображення британського кіноактора Бенедикта Камбербетча, відомого за ролями Гамлета та Шерлока Холмса. Надрукувало підручник київське видавництво "Грамота" за бюджетні гроші.

Про це повідомляє "BBC Україна".

Через образ Гамлета у виконанні Камбербетча видавці підручника прагнули зацікавити школярів однойменною п'єсою Вільяма Шекспіра, пояснила керівниця авторського колективу підручника, докторка філологічних наук Ольга Ніколенко.

Ми хотіли, щоб цей твір захопив сучасних учнів не тільки через класичні переклади, але і через сучасні втілення в кіно і театрі, – зазначила вона, додавши, що образ британського актора дуже органічний.

За словами Ніколенко, у 10 класі школярі повертаються до вивчення класичних творів авторів, які вже читали раніше: Гомера, Данте Аліґ'єрі, Йоганна Вольфганга фон Ґете та, зокрема Вільяма Шекспіра з його "Гамлетом".

Автори підручника також прагнули "повернути книжки в коло інтересів учнів".

Погортати електронну версію підручника можна на сайті видавництва.

Підручник зарубіжна література 10 клас Бенедикт Камбербетч Підручник з зображенням Камбербетча

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту