Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

На шахті у Кривому Розі гірник загинув страшною смертю

На шахті у Кривому Розі гірник загинув страшною смертю

На шахті "Ювілейна" рудника "Суха Балка" у Кривому Розі 38-річного виконуючого обов'язки гірничого майстра засипало породою.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Трагічний випадок трапився ще 7 березня, проте про нього стало відомо після початку розслідування Державною службою з питань праці.

За попередньою інформацією, чоловік перебуваючи на позначці горизонту "мінус" 1319 метрів впав вниз до позначки 1337 метрів і був присипаний породою. У результаті він зазнав травм, несумісних з життям.

Рудник "Суха Балка" входить до групи DCH Олександра Ярославського. Це одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахти "Ювілейна" і ім. Фрунзе.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту