Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

На півдні Ірану стався землетрус

На півдні Ірану стався землетрус

На півдні Ірану, в провінції Гормозган стався землетрус магнітудою 5,7, повідомляють місцеві ЗМІ. Інформації про постраждалих наразі немає.

На півдні Ірану, в провінції Гормозган стався землетрус магнітудою 5,7, повідомляють місцеві ЗМІ.

Інформації про постраждалих наразі немає.

За повідомленнями, вранці 22 липня потужні поштовхи відчувалися у місті Руйдар. Це місто має 10 тисяч людей населення і розташоване за 940 кілометрів на південь від столиці Ірану.

Іран має кілька великих сейсмічних розломів на своїй території і часто зазнає землетрусів.

У листопаді минулого року внаслідок землетрусу магнітудою 7,3 на заході Ірану загинули понад 600 людей, тисячі були поранені.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту