Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

На кордоні з Молдовою контрабандисти проклали трубопровід для спирту

Прикордонники України та Молдови виявили на межі країн трубопровід для переміщення спирту Про це повідомляє Держприкордонслужба України. Під час перевірки прикордонники виявили близько 150 м пластикової труби, яка була прокладена до лінії кордону на глибині 10-20 см.

Прикордонники України та Молдови виявили на межі країн трубопровід для переміщення спирту

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Під час перевірки прикордонники виявили близько 150 м пластикової труби, яка була прокладена до лінії кордону на глибині 10-20 см.

Скоріше за все, порушники планували використати її для незаконного переміщення спирту або іншої рідини із сусідньої країни.

Прикордонники спільно із молдовськими колегами вчасно помітили трубопровід, але характерного запаху спирту чи паливно-мастильних матеріалів у ньому виявлено не було.

Наразі пластикову трубу демонтували. Триває пошук осіб, причетних до підготовки до протиправної діяльності.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту