Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

На форумі в Давосі не працюватиме "Русский дом"

На форумі в Давосі не працюватиме "Русский дом"

? ( )

Під час січневої сесії Всесвітнього економічного форуму в Давосі не буде працювати офіційна резиденція РФ (“Русский дом”)

Причиною цього назвали обмеження для російських бізнесменів на участь у форумі, інформує Delo.ua.

Раніше повідомлялося, що "Русский дом" в 2018 році отримав статус офіційної російської резиденції. В поточному році "Русский дом" прийняв більше тисячі гостей з 60 зарубіжних країн.

Інформація про проект була видалена з офіційного сайту резиденції всього через декілька хвилин після оголошення про скасування роботи майданчика. Для бізнесменів участь у форумі платна, а приймати платежі від фігурантів списку санкцій Мінфіну США або пов'язаних з ними структур означає отримати вторинні санкції.

Черговий Всесвітній економічний форум в Давосі пройде з 22 по 25 січня 2019 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту