Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

На Мадагаскарі знайшли мертвим американського дипломата

На Мадагаскарі знайшли мертвим американського дипломата

На Мадагаскарі дипломат зі Сполучених Штатів був знайдемо мертвим в своєму будинку в Антананаріву.

Про це  заявила речниця Держдепартаменту Хезер Нойерт.

Ми з великим сожалениям підтверджуємо, що співробітник Державного департаменту США був знайдемо мертвим в своєму будинку в ніч на п'ятницю, 21 вересня, – повідомила Нойерт.

Що стало причиною смерті не повідомляється. Проте повідомляється, що правоохоронні органи вже затримали підозрюваного у причетності до смерті дипломата.

За словами Нойерт, влада США зараз проводять з правоохоронними органами Мадагаскару "спільне розслідування".

"З поваги до сім'ї загиблого, а також враховуючи те, що розслідування триває, Держдепартамент не буде зараз наводити жодних додаткових подробиць", – додала Нойерт.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту