Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

На Китай насувається потужний тайфун: вражаючі фото стихії із космосу

На Китай насувається потужний тайфун: вражаючі фото стихії із космосу

На Китай насувається черговий тайфун. Він утворився у Тихому океані та зараз набирає силу. Тайфун вже отримав свою назву – "Трамі".

Про це повідомляє інформагентство ТАСС.

Новий, 24-й в цьому сезоні тайфун, якому присвоєно назву "Трамі", сформувався в Тихому океані на захід від Філіппін. Набираючи силу, він поступово зміщується до південно-східного узбережжя Китаю, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що швидкість вітру в центральній частині циклону досягає 48 метрів за секунду з поривами до 58 метрів за секунду.

За попередніми прогнозами метеорологів, до кінця тижня "Трамі" у статусі супертайфуна може обрушитися на острів Тайвань, а потім і на узбережжя материкового Китаю.

У зону негоди також потрапляють острови на півдні Японського архіпелагу.

Своєю чергою, американське космічне агентство NASA опублікувало фото нового тайфуну, зроблені із космосу.

тайфун стихійне лихо погода Китай На Китай насувається новий потужний тайфун/ фото NASAтайфун Китай новий тайфун Тамі До кінця тижня "Трамі" може обрушитися на острів Тайвань/ фото NASA

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту