Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

На Донбасі у 2018 році загинули 28 дітей – ОБСЄ

На Донбасі у 2018 році загинули 28 дітей – ОБСЄ

У зоні бойових дій на Донбасі у 2018 році загинули 28 дітей, повідомив заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ. «Через неповне виконання сторонами своїх обіцянок відвести озброєння, провести розмінування, розвести сили та засоби і припинити вогонь цього року загинули або отримали поранення 28 дітей та майже 200 інших невинних жертв серед цивільного населення», – цитує Гуґа офіційний Twitter-акаунт СММ ОБСЄ.

У зоні бойових дій на Донбасі у 2018 році загинули 28 дітей, повідомив заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Гуґ.

«Через неповне виконання сторонами своїх обіцянок відвести озброєння, провести розмінування, розвести сили та засоби і припинити вогонь цього року загинули або отримали поранення 28 дітей та майже 200 інших невинних жертв серед цивільного населення», – цитує Гуґа офіційний Twitter-акаунт СММ ОБСЄ.

За його словами, сторони збройного конфлікту «обіцяли припинити стріляти, але «всеосяжного режиму припинення вогню» не досягнуто». «Минулого тижня СММ ОБСЄ зафіксувала понад 6600 порушень режиму тиші, а за 2018 рій – понад 218 тисяч. У будинках немає світла, водночас нічне небо освітлюють трасуючі снаряди і вибухи», – вказано в повідомленні.

Унаслідок російської гібридної агресії на сході України з квітня 2014 року в регіоні, за даними ООН, загинули понад 10 тисяч людей іще станом на кінець 2017 року – відтоді нових даних не оголошували.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту