Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

NVIDIA розробить новий бортовий комп'ютер для автомобілів Volvo

NVIDIA розробить новий бортовий комп'ютер для автомобілів Volvo

Компанія Volvo Cars спільно з NVIDIA оголосили про розширення співробітництва. Метою співпраці є створення бортового комп’ютера із штучним інтелектом для нового покоління автомобілів майбутнього.

Про це повідомляє 4pda.

Участь двох великих виробників в спільному проекті наблизить появу повністю автономних машин, що використовують просунуті системи підтримки водія, технології управління енергоспоживанням і вбудовані опції персоналізації.

Успішний запуск безпілотних автомобілів вимагає величезних обчислювальних потужностей і постійного прогресу в сфері штучного інтелекту. Наше партнерство з NVIDIA – це суттєвий крок на шляху до безпечної інтеграції повністю автономних автомобілів з дорожнім рухом, – відзначив президент і генеральний директор Volvo Cars Хокан Самуельсон.

NVIDIA розробить бортовий комп'ютер для нового автомобіля Volvo NVIDIA розробить бортовий комп'ютер для нового автомобіля Volvo

Компанії планують спільно розробити надпотужний центральний процесор для автопілота в автомобілях Volvo. Він базуватиметься на технології NVIDIA DRIVE AGX Xavier та інтегруватиметься в платформу Volvo Scalable Platform Arcitecture другої версії. Разом з системами кругового огляду і моніторингу уважності водія центральний комп'ютер наблизить появу повністю автономних автомобілів Volvo.

Як світовий лідер в технологіях безпеки і інноваціях, Volvo прекрасно розуміє прямий зв'язок між безпекою, комфортом і вбудованою обчислювальною здатністю автомобіля, – підкреслив засновник і генеральний директор NVIDIA Хуан Женьсюнь.

Volvo 360c Volvo 360c — концепт персонального транспорта від Volvo Cars

Відзначимо, платформа SPA2 – ідеологічний розвиток поточного "візка" SPA, на базі якого створено всі нові моделі 60 і 90 серій. Нова архітектура додасть до ключових характеристик – безпеки і модульності – передові технології в сферах електрифікації, підключення до інтернету і автономного водіння. Для коректної роботи всієї цієї системи потрібний потужний центральний комп'ютер з відповідним процесором, який і буде створений компанією NVIDIA.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту