Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

#НАШІ на карті світу: відомі люди, про українське коріння яких ви ніколи не знали

На львівському "Форумі видавців" журналістка 24 каналу Уляна Скицька презентувала книжку "#Наші на карті світу", де зібрала історії про людей, якими захоплюється світ і які мають українське коріння.

Спочатку це був телевізійний проект, 500 програм, які виходили упродовж 4 років на "24 каналі".

Авторка програми Уляна Скицька вишукувала відомі і зовсім невідомі імена наших у світі. Так виявилося, що українське походження мають режисер Стівен Спілберг, корейська принцеса, розробник термоядерної бомби, оскароносний мультиплікатор Діснея.

"Видавництво Старого Лева" запропонувало авторці видати книжку на основі її досліджень. Аби перевірити кожен факт, Уляна Скицька списувалася з родичами і нащадками видатних українців. Отримала відповіді від студії "Діснея", керівника NBA, Гарвардського університету, доньки Стівена Спілберга. І ніхто з нащадків не відмовився від українського походження. Рідні надсилали фотографії і нові факти. До книжки увійшло 80 героїв.

Коли готувала програми, у голові постійно крутилась думка: Чому я раніше про це не знала??? Що син бердичівського психіатра Сідіс вступив до Гарварда в 11 років, львів’янин Улям розробляв термоядерну бомбу, киянин Горовиць здобув 25 "Ґреммі". Ну це ж круто, правда? Давідофф народився на території України, донька львівського банкіра Геді Ламар винайшла принцип роботи wi-fi, а виходець із сучасного Кропивницького заснував NBA, – написала у Facebook журналістка 24 Каналу і авторка книги #НАШІ на карті світу Уляна Скицька.

Відео коментаря авторки Уляни Скицької  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту