Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

NASA показало відео з падіннями астронавтів на Місяці

NASA показало відео з падіннями астронавтів на Місяці

NASA ?:

NASA показало відеодобірку не надто вдалих спроб астронавтів пересуватися поверхнею Місяця: від кумедних падінь до простої втрати рівноваги

Про це пише Science Alert.

На відео з місій Apollo  астронавти зазвичай переміщаються поверхнею Місяця стрибками. Однак рухатися в умовах низької гравітації не так просто.

NASA підготувало докладний звіт по кожному випадку, коли астронавти втрачали точку опори. І кожному з них є ??цілком логічне наукове пояснення. 

Місія Apollo 15 займалася вивченням швидкості метаболізму астронавтів при переміщенні по різних ділянках місячної поверхні: в гору, під гору і по горизонтальній поверхні. 

Учасники місії Apollo 16 повинні були оцінити відмінності в спритності і здатності пересуватися на Землі і на Місяці, щоб краще зрозуміти як саму місячну гравітацію, так і її вплив на переміщення по поверхні Місяця.

Незграбність астронавтів пояснюється тим, що, незважаючи на зменшення ваги (сила, з якою тіло діє на горизонтальну опору або вертикальний підвіс) на Місяці, маса (міра інертності тіла) залишається незмінною. 

Тому інерція, яка є опором тіла змін руху і пов'язана з масою, а не з вагою, також залишається незмінною. Таким чином, астронавт, що переміщається по місячній поверхні, робить це при інших умовах, що і призводить до підстрибування і деяким казусам. 

. Все, що варто знати про новий телескоп від NASA

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту