Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

НАБУ провело у Дніпрі обшуки через хабар судді

НАБУ провело у Дніпрі обшуки через хабар судді

?

Детективи НАБУ провели у Дніпрі слідчі дії через вимагання та отримання хабара місцевим суддею

Про це НАБУ повідомило у Twitter.

"24 травня детективи НАБУ спільно з СБУ та САП проводять у Дніпрі слідчі дії в рамках розслідування провадження за фактом вимагання та отримання суддею місцевого суду неправомірної вигоди", - зазначили в НАБУ.

У бюро заявили, що згодом оприлюднять подробиці обшуків. У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо: 24 травня Детективи #НАБУ спільно з #СБУ та #САП проводять у Дніпрі слідчі дії в рамках розслідування провадження за фактом вимагання та отримання суддею місцевого суду неправомірної вигоди. Деталі - згодом. — NAB Ukraine (@nab_ukr) 24 травня 2018 р.

 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту