Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Мустафа Найєм розповів про факти фальсифікації е-декларацій

Систему НАЗК використовували для покривання окремих чиновників, які були лояльними чи не нелояльними владі. Про це заявила колишня співробітниця НАЗК Ганна Соломатіна: на її думку, система декларування цілковито скомпрометована.

Про це вона заявила ще 20 жовтня, але без розлогих коментарів, розповів гість студії 24 Каналу депутат Мустафа Найєм.

– Фальсифікуються протоколи перевірок, і по цьому є докази, я бачив відповідні документи. По конкретному чиновнику є два види перевірок: одна, у якій немає порушень і інша, у якій є порушення. І, щоб призначити відповідного чиновника на певну посаду, його декларація має бути "правильною".

Це часто використовують, щоб тримати "на гачку" нелояльних людей та "допомагати" людям лояльним. А більшість перевірок виявились фейковими, їх як таких не було.

– Соломатіна не розповіла про те, чого не знає, це все факти, вона це все бачила й чула особисто.

Щоб дізнатися більше про "фейкову" діяльність НАЗК – дивіться ефір з Мустафою Найємом.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту