Сьогодні
Субота 22 Вересня 2018

"Мотор Січ" представила вертоліт власного виробництва

Найбільший виробник авіаційних двигунів і газотурбінних установок компанія "Мотор Січ" (Запоріжжя) презентувала вертоліт власного виробництва в Запоріжжі Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної державної адміністрації.

Читайте на УкропNews: Нападение с ножом на прохожих в Финляндии: количество погибших возросло, злоумышленник "похож на иностранца"

За даними відомства, вертоліт з назвою Надія презентував президент компанії В'ячеслав Богуслаєв на аеродромі Мокре.

Читайте також на УкропНьюс: Я знаю, хто такі справжні нацисти, – Шварценеггер написав емоційну промову для Трампа

Його розробляли протягом 10 років. Вертоліт буде мати кілька модифікацій, у тому числі для патрулювання доріг, моніторингу трубопроводів і газопроводів, оборонних цілей, сільського господарства і пасажирських перевезень.

Терміни запуску серійного виробництва не повідомили.

Коментарі

  • Николай Григорьевич
    Николай Григорьевич
    МИ -2 покрасили за 10 лет...винахiдники ))))))))))))))))

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту