Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Моделі Ніколь Каспар освідчились прямо на подіумі: з’явилось відео

Моделі Ніколь Каспар освідчились прямо на подіумі: з’явилось відео

Під час Тижня весільної моди в Нью-Йорку супермоделі Ніколь Каспар зробив пропозицію одруження її коханий Чад Стейплтон.

Під час дефіле у весільній сукні з нової колекції бренду Watters Ніколь аж ніяк не очікувала, що зійде з подіуму з обручкою на руці. Бойфренд Чад зворушив модель своїми ніжними зізнаннями у найщиріших почуттях кохання, після чого опустився на коліно та освідчився.

Ніколь вже поділилася фотографіями та відеороликом з моменту освідчення у своєму Instagram, подякувавши своєму майбутньому чоловіку і бренду Watters.

Допис, поширений Nicole Kaspar (@nasparcat) 14 Кві 2018 р. о 12:25 PDT

Допис, поширений Chad Stapleton (@thefittestdentist) 14 Кві 2018 р. о 4:15 PDT

Допис, поширений Nicole Kaspar (@nasparcat) 15 Кві 2018 р. о 12:30 PDT

Допис, поширений Juliette Dallas-Feeney (@jdalfeen) 14 Кві 2018 р. о 9:51 PDT

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту