Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Модель Вінні Харлоу показала розкішну фігуру в купальнику: гарячі фото

Модель Вінні Харлоу показала розкішну фігуру в купальнику: гарячі фото

Популярна канадська модель Вінні Харлоу засвітила стрункі форми в крихітному купальнику. Гарячі знімки вона опублікувала у своєму блозі.

Супермодель Вінні Харлоу – не з тих, хто буде комплексувати через свою особливу зовнішність. Навпаки, саме вітиліго принесло манекенниці всесвітню славу. Відтак знаменита канадка не приховує своєю особливості, демонструючи її у відвертих образах.

Так, Вінні Харлоу вчергове показала своє струнке тіло в купальнику. Зірка позувала перед камерою у світлому пляжному вбранні, яке ледь виднілось на її спокусливому тілі. Для зйомки модель обирала пікантні та дещо провокативні пози. 

Моя розкішна Ямайка, – лаконічно написала Вінні Харлоу. 

  How many days until your love

Допис, поширений ?Winnie Harlow? (@winnieharlow) 9 Сер 2018 р. о 7:55 PDT

 

  Допис, поширений ?Winnie Harlow? (@winnieharlow) 9 Сер 2018 р. о 7:25 PDT

 

  Допис, поширений ?Winnie Harlow? (@winnieharlow) 7 Сер 2018 р. о 9:16 PDT

 

Відомо, що гарячі знімки Вінні Харлоу зробила під час своєї відпустки на Ямайці. Канадська манекенниця виглядала дуже звабливо, що відзначили і її прихильники у мережі. 

  Допис, поширений ?Winnie Harlow? (@winnieharlow) 7 Сер 2018 р. о 7:56 PDT

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту