Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Міноборони: експеримент показав ймовірне подвійне заряджання міномета на Рівненщині

Після слідчого експерименту, який проводився на Рівненському полігоні у справі про розрив міномета, внаслідок якого загинули троє військових, в Міністерстві оборони припускають, що інцидент трапився внаслідок подвійного заряджання міномета. «На слідчому експерименті з’ясували, що наслідки вибуху міномета були такі ж, як і внаслідок подвійного заряджання», – заявив заступник міністра оборони України Іван Павловський на засіданні комітету Верховної Ради з питань безпеки й оборони 12 липня в Києві.

Після слідчого експерименту, який проводився на Рівненському полігоні у справі про розрив міномета, внаслідок якого загинули троє військових, в Міністерстві оборони припускають, що інцидент трапився внаслідок подвійного заряджання міномета.

«На слідчому експерименті з’ясували, що наслідки вибуху міномета були такі ж, як і внаслідок подвійного заряджання», – заявив заступник міністра оборони України Іван Павловський на засіданні комітету Верховної Ради з питань безпеки й оборони 12 липня в Києві.

Представники Міноборони на засіданні заявили, що від 2014 року зафіксували розрив 12 мінометів внаслідок подвійного заряджання, три з них – розриви міномета «Молот», повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Павловський додав, що вся зібрана інформація надана військовій прокуратурі.

Військова прокуратура раніше заявляла, що розглядає однією з версій причин вибуху під час навчань на полігоні в Рівненській області подвійне заряджання міномета.

Троє поранених на Рівненському полігоні, які перебувають у Львові, очікують операції – відео Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Троє поранених на Рівненському полігоні, які перебувають у Львові, очікують операції – відео Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 4,2MB 360p | 6,1MB 720p | 13,2MB 1080p | 27,2MB Вранці 6 липня під час навчань з бойовою стрільбою на Рівненському полігоні загинули троє військових, ще дев'ять були поранені. За даними Міноборони, це сталося через розрив міномета.

Навчання тимчасово припинили. Відкрите кримінальне провадження за статтею про порушення правил поводження зі зброєю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту