Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Міністри ЄС вирішили продовжити заборону на інвестиції в Криму – журналіст

Міністри ЄС вирішили продовжити заборону на інвестиції в Криму – журналіст

Міністри Євросоюзу вирішили продовжити заборону на інвестиції в окупованому Росією Криму, повідомив журналіст Радіо Свобода Рікард Юзвяк у Twitter. «Міністри Євросоюзу продовжили заборону на інвестиції ЄС в Крим ще на один рік», – вказав Юзвяк.

Міністри Євросоюзу вирішили продовжити заборону на інвестиції в окупованому Росією Криму, повідомив журналіст Радіо Свобода Рікард Юзвяк у Twitter.

«Міністри Євросоюзу продовжили заборону на інвестиції ЄС в Крим ще на один рік», – вказав Юзвяк.

1 червня аналогічне рішення в ЄС ухвалили на рівні послів.

Санкції були запроваджені у 2014 році у відповідь на російську анексію українського півострова. З того часу їх кілька разів продовжували і розширювали. Вони передбачають, зокрема, заборону на придбання нерухомості в Криму, фінансування тамтешнього бізнесу та надання послуг.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту