Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Мінінфраструктури опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

Мінінфраструктури опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

Міністерство інфраструктури України опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній за червень 2018 року. Всього в рейтингу 11 авіакомпаній.

Міністерство інфраструктури України опублікувало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній за червень 2018 року.

Всього в рейтингу 11 авіакомпаній. Як заявляють у Мінінфраструктури, 93% рейсів українських авіакомпаній з аеропортів України виконано вчасно.

У міністерстві анонсували створення такого рейтингу на початку цього місяця після того, як сотні українських туристів по кілька годин, а то й діб очікували рейсів в аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії, Майорки, а також в аеропорту «Київ».

Читайте також – До 600 євро відшкодування: що мають право вимагати пасажири проблемних авіарейсів

Міністр інфраструктури Володимир Омелян тоді також повідомив, що в Україні з наступного року буде заборонена експлуатація літаків, термін використання яких перевищує 20 років.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту