Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Мінінфраструктури назвало найпунктуальніші українські авіакомпанії

Мінінфраструктури назвало найпунктуальніші українські авіакомпанії

В Міністерстві інфраструктури склали рейтинг пунктуальності авіакомпаній у червні 2018 року. Згідно з складеним рейтингом, найпунктуальнішою українською авіакомпанією в минулому місяці стала "Мотор-Січ". Авіакомпанія здійснила в червні всі 256 призначених рейсів вчасно і за розкладом.

Рейтинг авіакомпаній оприлюднено на сайті Міністерства інфраситруктури. 

Також в трійку кращих увійшли авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) і "Роза вітрів", 98% рейсів яких з українських аеропортів вилетіло не пізніше двох годин від призначеного часу відправлення.

Далі зі значним відривом йде авіакомпанія SkyUp (87% при 202 рейсах). На п’ятій сходинці – YanAir (84% при 267 рейсах), шостій – AzurAir (82% при 262 рейсах) та сьомій – AirAlanna (80% при 5 рейсах).

В кінці рейтингу знаходять авіакомпанії FANair (70% при 46 рейсах) та Bravo (68% при 363 рейсах). Замикають рейтинг Anda Air (67% при рейсах) та Atlas Jet (64% при 14 рейсах).

Рейтинг найпунктуальніших українських авіакомпаній у червні

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту