Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Минає четверта річниця загибелі українських десантників поблизу Луганська

Минає четверта річниця загибелі українських десантників поблизу Луганська

14 червня минає четверта річниця загибелі 49 українських військових у небі Луганщини, нагадує Facebook-сторінка «Інформаційний навігатор для ветеранів та їхніх сімей». У ніч з 13 на 14 червня 2014 року під час заходу на посадку в аеропорту Луганськ підтримувані Росією бойовики підбили військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого знаходилися 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської бригади та дев’ять членів екіпажу.

14 червня минає четверта річниця загибелі 49 українських військових у небі Луганщини, нагадує Facebook-сторінка «Інформаційний навігатор для ветеранів та їхніх сімей».

У ніч з 13 на 14 червня 2014 року під час заходу на посадку в аеропорту Луганськ підтримувані Росією бойовики підбили військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого знаходилися 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської бригади та дев’ять членів екіпажу. Всі загинули.

2017 року Павлоградський міськрайонний суд на Дніпропетровщині визнав винним у трагедії генерал-майора Віктора Назарова, який на той момент був начальником Штабу антитерористичної операції. Слідство інкримінувало йому вчинення злочину, передбаченого частиною 3 стаття 425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення до служби, вчинене в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків). Суд присудив генералу сім років ув’язнення, однак він подав на апеляцію.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту