Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Мільярдер із Росії перерахував противникам перейменування Македонії 350 тисяч доларів

Мільярдер із Росії перерахував противникам перейменування Македонії 350 тисяч доларів

Російський мільярдер грецького походження Іван Саввіді перерахував противникам перейменування Македонії до 350 тисяч доларів для того, щоб організувати протести а країні.

Про це повідомив BuzzFeed з посиланням на міністерство внутрішніх справ республіки.

Нагадаємо, що прем'єр Македонії Зоран Заєв заявив, що пов'язаний з Росією грецький бізнесмен витрачає гроші на підготовку насильницьких провокацій з нагоди референдуму щодо зміни назви країни.

Зазначається, що одержувачі грошей, які підтвердили перекази, були групою футбольних хуліганів, пов'язаних з фан-клубом футбольної команди "Вардар". Ці ж люди брали участь в насильницьких протестах в Скопьє, десять з них були заарештовані. Один з хуліганів підтвердив журналістам, що група отримала готівку у Саввіді.

Футбольний клуб "Вардар" належить іншому ростовському бізнесменові - Сергію Самсоненку, який зараз мешкає в Македонії.

У прес-службі "Групи Агроком" категорично спростували інформацію про причетність Саввіді до спонсорування протестів в Македонії і заявили про намір подати до суду на ВuzzFeed, – йдеться у повідомленні.

За даними OCCRP, Росія намагається впливати не лише на громадян Македонії в цьому питанні, але і на представників Греції. Саме з небажанням допустити входження Македонії в НАТО організація пов'язує історію з недавньою висилкою російських дипломатів з Афін.

Додамо, президент Македонії Джорге Іванов відмовився підписувати угоду про перейменування країни, що була підписана з сусідньою Грецією та згодом ратифікована урядом Македонії. Однак 5 липня парламенту вдалося обійти вето президента і депутати вдруге проголосували за ратифікацію угоди.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту