Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Мешканку Сєвєродонецька засудили до 3 років тюрми за дописи у соцмережах

Мешканку Сєвєродонецька засудили до 3 років тюрми за дописи у соцмережах

Мешканку Сєвєродонецька на Луганщині засудили до 3 років в’язниці з випробувальним терміном у 2 роки за дописи у соцмережах із закликом визнати так звану "ЛНР" та приєднати частину України до Росії.

Про це повідомляє прокуратура області. 

Зазначається, що жінка була активним учасником антиукраїнських та сепаратиських спільнот у соціальній мережі "Вконтакте".

Вона уклала з прокурором угоду про визнання винуватості.

"Повністю визнала свою провину, щиро розкаялася, активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників", – йдеться у повідомленні. 

Вирок суду означає, що мешканка Сєвєродонецька звільняється від відбуття покарання у в’язниці, якщо протягом випробувального термін знову не вчинить злочин.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту