Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Меланія Трамп засвітила елегантну сукню в Лондоні: фото

Меланія Трамп засвітила елегантну сукню в Лондоні: фото

Перша леді США Меланія Трамп не встигла насолодитись відвіданням Брюсселю, як спільно з Президентом вирушила до Великобританії з офіційною поїздкою. Там чарівна американка засвітила стильну сукню.

Меланія Трамп сумлінно виконує роботу першої леді. Вона супроводжує Президента США під час важливої офіційної поїздки до Європи. Подружжя Трампів вже відвідало саміт НАТО та встигло нанести запланований візит до Лондона. 

Як і в Бельгії, чарівна Меланія вразила своїм неймовірним та елегантним стилем. Перша леді обрала приталену світло-сіру сукню, яка підкреслила її струнку фігуру. До плаття Меланія Трамп підібрала тонкий ремінець червоного кольору та взуття на підборах. 

  Допис, поширений Melania Trump (@melaniatrump.style) 12 Лип 2018 р. о 8:30 PDT

 

  Допис, поширений BBC News (@bbcnews) 12 Лип 2018 р. о 9:01 PDT

 

  Допис, поширений Francisco Campelo (@colunadocampelooficial) 12 Лип 2018 р. о 9:14 PDT

 

  Допис, поширений First Lady Melania Trump (@alwaysmelania) 12 Лип 2018 р. о 9:28 PDT

 

  Допис, поширений ABC World News Tonight (@abcworldnewstonight) 12 Лип 2018 р. о 6:58 PDT

 

Варто зазначити, що це перший офіційний візит Дональда Трампа до Великобританії в статусі президента. Відтак за 4 дні американське подружжя візьме участь у ряді заходів, організованих з нагоди їхнього приїзду. Зокрема, політик зустрінеться з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей та королевою Єлизаветою ІІ. 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту